Бишкек шаардык кенештин 2 чакырылышынын депутаты, «Өнүгүү-Прогресс» фракциясынын лидери.
31.01.1974-ж. туулган.
Кыргыз.
Эки жогорку билими бар – КТУ,  КМЮА.

 

Бишкек шаардык кенештин 2 чакырылышынын депутаты, «Өнүгүү-Прогресс» фракциясы.
29.06.1970-ж. туулган.
Уйгур.
Билими – жогорку, КУУ – юриспруденция.

Бишкек шаардык кенештин депутаты, «Өнүгүү-Прогресс» фракциясы.
15.11.1981-ж. туулган.
Кыргыз.
Билими – жогорку, КУУ - юриспруденция.

Бишкек шаардык кенештин 2 чакырылышынын депутаты, «Өнүгүү-Прогресс» фракциясы.
16.07.1975-ж. туулган.
Кыргыз.
Билими – жогорку, КУУ -  финансы жана кредит.

Бишкек шаардык кенештин депутаты, «Өнүгүү-Прогресс» фракциясы.
12.03.1983-ж. туулган.
Кыргыз.
Билими – жогорку, КУУ  - юриспруденция.

Бишкек шаардык кенештин 2 чакырылышынын депутаты, «Өнүгүү-Прогресс» фракциясы.
19.02.1971-ж. туулган.
Кыргыз.
Билими – жогорку, Москва ишкердик жана укук институту - юриспруденция.
Мамлекеттик кызматтын III класстагы кеңешчиси.