Бишкек шаардык кеңештин 2 чакырылышынын депутаты, шаардык кеңештин төрагасыкоалициясынын лидери.
06.06.1976-ж.  туулган.
Кыргыз.
Үч жогорку билими бар – КМУУ- бухучет, КУУ - юрист, КРПБА- менеджмент МВА

Бишкек шаардык кеңештин  депутаты, «КСДП» фракциясынын лидери.
09.07.1974-ж. туулган.
Кыргыз.
Билими – жогорку, КМУ - юриспруденция.

Бишкек шаардык кеңештин депутаты, «КСДП» фракциясы.
22.12.1988-ж. туулган.
Кыргыз.
Эки  жогорку билими бар – КРСУ- юриспруденция, КРПБА –мамлекеттик жана жергиликтүү өз алдынча башкаруудагы менеджмент.

Бишкек шаардык кеңештин 2 чакырылышынын депутаты, «КСДП» фракциясы.
14.04.1961-ж. туулган.
Кыргыз.
Билими - жогорку, Скрябин атындагы айыл чарба институту - экономист.

Бишкек шаардык кеңештин депутаты, «КСДП» фракциясы.
14.12.1981-ж. туулган.
Кыргыз.
Билими – жогорку,  КМКТАУ - инженер-куруучу.

Бишкек шаардык кеңештин 4 чакырылышынын депутаты, «КСДП» фракциясы.
01.01.1977-ж. туулган.
Кыргыз.
Билими – жогорку, КМУУ -юриспруденция.
Муниципалдык кызматтын II класстагы кенешчиси.
Бишкек шаарынын ардактуу жараны.