Шрифттин өлчөмү
Аралык
Сүрөттөр
 

Бишкек шаардык кеңештин депутаты, «Республика-Ата Журт» фракциясынын лидери.
28.01.1982-ж. туулган.
Кыргыз.
Эки  жогорку билими бар –  КЭАУ – экономика, КУУ – юриспруденция.

Бишкек шаардык кеңештин депутаты, «Республика-Ата Журт» фракциясынын лидеринин орун басары.
20.04.1970-ж. туулган.
Кыргыз.
Билими - жогорку, КМУУ – юриспруденция.

Бишкек шаардык кеңештин 26-27-чакырылыштарынын депутаты, БШКнын төрагасынын орун басары

«Республика-Ата Журт» фракциясы.
19.03.1974-ж. туулган.
Кыргыз.
Эки жогорку билими бар — И.Раззаков атындагы КМТУ, Ж. Баласагын атындагы КУУ

Бишкек шаардык кеңештин депутаты, «Республика-Ата Журт» фракциясы.
14.08.1991-ж. туулган.
Эки  жогорку билими бар – Роял Холловэй Лондон Университети-менеджмент, Лондон экономика мектеби – менеджмент.

Бишкек шаардык кеңештин депутаты, «Республика-Ата Журт» фракциясы.
23.06.1976-ж. туулган.
Орус.
Эки  жогорку билими бар – КТУ -инженер-энергетик,  КАКИ -инженер-жолчу.

Бишкек шаардык кеңештин депутаты, «Республика-Ата Журт» фракциясы.
29.05.1984-ж. туулган.
Кыргыз.
Эки  жогорку билими бар –Санкт-Петербург Мамлекеттик архитектура-курулуш Университети – инженер, КУУ – юриспруденция.
Техника илимдеринин кандидаты.
КР Танспорт жана коммуникациялар министрлигинин Ардак грамотасы менен сыйланган.

Бишкек шаардык кеңештин депутаты, «Республика-Ата Журт» фракциясы.
08.09.1969-ж. туулган.
Кыргыз.
Билими - жогорку, ФПИ, инженер-куруучу.

Бишкек шаардык кеңештин 2 чакырылышынын депутаты, «Республика-Ата Журт» фракциясы.
29.10.1971-ж. туулган.
Кыргыз.
Эки  жогорку билими бар -  КАКИ – инженер-куруучу, КМУУ –финансы жана банк иши.

Бишкек шаардык кеңештин 2 чакырылышынын депутаты, «Республика-Ата Журт» фракциясы.
14.04.1978-ж. туулган.
Кыргыз.
Үч жогорку билими бар – КМУУ - юрист, КУУ - экономист, КТУ – энергетик.

Бишкек шаардык кеңештин депутаты, «Республика-Ата Журт» фракциясы.
06.05.1994-ж. туулган.
Кыргыз.
Билими - жогорку, КЭУ – менеджмент.

Бишкек шаардык кеңештин депутаты, «Республика-Ата Журт» фракциясы.
24.02.1963-ж. туулган.
Кыргыз.
Билими - жогорку, ФПИ-айыл чарба курулушу факультети.

Депутат 26, 27 созывов Бишкекского городского кенеша, фракция «Республика – Ата-Журт»
Родился - 22.04.1969 г.
Кыргыз.
Имеет два высших образования – КГНУ (юриспруденция), КГНУ (эконом.).